Hakkımızda

Hakkımızda

Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti ilke edinmiş İBİSA Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. henüz yeni bir firma olmasına rağmen; otomotiv, mobilya, tarım aletleri ve makine sanayi gibi sektörlerin, her türlü gazlı amortisörlerinin üretiminde kalite standartlarını belirleyen bir firma haline gelmiştir.

1 sene gibi kısa bir sürede sektörde yer bulmuş orta halli bir fabrika kuran şirketimiz devletten aldığı destekler ile de güvenilirliğini kanıtlamıştır. Fabrikamız 2 genç girişimcinin hayallerini gerçekleştirdiği, üretim kapasitesini her geçen gün artırırken yerli ve milli imkânlar çerçevesinde istihdamı artıracak, ülkemize döviz girişi sağlayacak atılımlarda bulunan bir yapıya sahiptir.

İmalata başladığımız günden beri aldığımız müşteri geri dönüşleri hem bize duyulan memnuniyetin göstergesi hem de gelecekte atacağımız adımlara bir yol haritası teşkil etmektedir. Müşteri odaklı bu anlayışımız doğrultusunda kaliteden asla ödün vermeden en uygun fiyat ve termin ile siparişlerine cevap vermeyi ilke haline getiren İBİSA Otomotiv siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.